آخرین اخبار

چاپ فلکسو Flexography چیست ؟

فلکسوگرافی، همانطور که از نام آن پیداست، از صفحات یا کلیشه های چاپی قابل انعطاف استفاده می کند. صفحات اغلب به کمک نگاتیو تصویری که قرار است چاپ شود به صورت لیزری حکاکی شده و سپس حول غلتک دوّار پیچیده می شوند. به کمک این غلتک ها و از طریق ترکیب جوهرهایی که سریع خشک می شوند و همچنین (در بسیاری موارد) با استفاده از گرما برای تنظیم سریع جوهر، می توان ورق های بزرگ مقوای موجدار را با سرعت بسیار بالایی از طریق فشار تغذیه کرد. همۀ عملیات ها شامل برش، تا کردن، و فرآیندهای دیگر را می توان به صورت «درون خطی» از طریق چاپگر انجام داد.

سیستم چاپ هلیوگراور چگونه است ؟

سیستم چاپ گود، حروف و تصویری که روی فرم چاپ به صورت گود نقش میبندد. هنگام چاپ سیلندر مرکبی میشود سپس در تماس با سطح چاپ شونده، مرکب را به آن منتقل میکند. شدت رنگ به عمق گودی روی سیلندر چاپ بستگی دارد. هرچه عمق آن بیشتر باشد، مرکب بیشتری میگیرد و در نتیجه شدت رنگ بیشتری ایجاد میکند. این گودی ها روی سیلندر هلیوگراور به صورت نقاط جداگانه .

افزایش قیمت کلیشه های دوپونت

شرکت DuPont Electronics & Industrial در حال اعمال 7 درصد افزایش قیمت در صفحات Cyrel® است که از 1 مارس 2022 اعمال می شود.
به گزارش آژانس خبری چاپ و بسته بندی ایران، هزینه های حمل و نقل نیز برای حالت ها و مسیرهای بحرانی به شدت افزایش یافته است. "سازمان سخت کار کرده است تا اثرات هزینه ها را کاهش دهد و به این تلاش ادامه خواهد داد. با این حال، این افزایش قیمت به دلیل تأثیر قابل توجه و طولانی مدت ضروری است .

آیا بسته‌بندی محصولات لبنی، به سوی بسته‌بندی‌های سبز پیش خواهد رفت؟


Wal-Mart effect نام کتابی است که توسط چارلز فیش من نوشته شده است. این کتاب فشارها و اثرات بزرگ‌ترین خرده فروشی دنیا را بر تجارت، کار و بسیاری جنبه‌های دیگر از زندگی ما شرح می دهد. اگر چه این کتاب بر روی اثرات Wal-Mart بر روی اقتصاد ایالات متحده و عادات خرید مردم آمریکا تمرکز یافته است، اما به عنوان یک فرضیه اثبات شده می تواند برای اقتصادهای توسعه یافته در اروپا، آسیا و دیگر نقاط جهان قابل استفاده باشد.
مفهوم و اثر Wal-Mart هر روزه زندگی تک تک افراد را تحت تاثیر قرار می دهد. Wal-Mart در شهرها و کلان شهرهایی که فروشگاه‌های آن باز شده است، زندگی اقتصادی را دچار تغییر و تحول کرده است.

كاربرد فويل آلومينيوم در بسته بندي مواد غذايياز فويل آلومينيوم در بسته بندي نمودن نوشابه ها ، درپوش نوشابه هاي گازدار حاوي CO2 درپوش بطريهاي شيشه شير ، قوطي كنسرو دو پارچه ( دو قسمتي ) بته بندي مربا ، شير تغليظ شده و خامه كه در سيستم اسپتيك بسته بندي شده باشد ، استفاده مي گردد. براي شيريني ها ، كره ، مارگارين از ليوان هاي آلومينيومي ، براي پودر سيب زميني از كيسه هاي آلومينيومي با حجم مختلف و همچنان پودر قهوه ، شير استرليزه UHT از كيسه آلومينيومي نيز استفاده مي كنند . از لحاظ اقتصادي و صرفه جويي در هزينه انرژي بايد از آلومينيوم مواقعي استفاده نمود كه وضعيت اقتصادي آن به عنوان مواد اوليه بسته بندي كاملا مشخص شود . در اين راستا امتزاج آلومينيوم با مواد ديگري به صورت قوطي كنسرو ( به عنوان مثال LDPE/AL/LDPE يا LDPE/PAPER/AL/LDPE ) به جاي فويل آلومينيوم توسعه يافته است .

1.jpg12.jpg123.jpg2.jpg3.jpg4.jpg6.jpg7.jpg9.jpg980701.jpgDayti-icon.pngimages.pngindex232.jpgindex44.pnglogo1-1-2.pnglogo1-1.pngpegah.png
  • شیراز - خیابان گودگری - ساختمان بزرگمهر غربی - طبقه 1 - واحد 2.
  • 09177089150
  • این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید

ارسال پیام برای ما

  ایمیل ارسال نشد.   ایمیل شما ارسال شد.
ما از کوکی ها برای بهبود وب سایت استفاده میکنیم. سیاست کوکی.من از کوکی ها در سایت استفاده می کنم. قبول کردن