-->

آیا بسته‌بندی محصولات لبنی، به سوی بسته‌بندی‌های سبز پیش خواهد رفت؟

25 خرداد 1395


Wal-Mart effect نام کتابی است که توسط چارلز فیش من نوشته شده است. این کتاب فشارها و اثرات بزرگ‌ترین خرده فروشی دنیا را بر تجارت، کار و بسیاری جنبه‌های دیگر از زندگی ما شرح می دهد. اگر چه این کتاب بر روی اثرات Wal-Mart بر روی اقتصاد ایالات متحده و عادات خرید مردم آمریکا تمرکز یافته است، اما به عنوان یک فرضیه اثبات شده می تواند برای اقتصادهای توسعه یافته در اروپا، آسیا و دیگر نقاط جهان قابل استفاده باشد.
مفهوم و اثر Wal-Mart هر روزه زندگی تک تک افراد را تحت تاثیر قرار می دهد. Wal-Mart در شهرها و کلان شهرهایی که فروشگاه‌های آن باز شده است، زندگی اقتصادی را دچار تغییر و تحول کرده است.

Wal-Mart اگر چه زندگی اقتصادی ایالات متحده را دگرگون ساخته است اما تنها شرکتی در طول تاریخ است که بسیار پایدار، آرام و هنرمندانه، اقتصاد بزرگ ایالات متحده را تحت تاثیر قرار داده است.
Wal-Mart بدل به قدرتمند‌ترین و پرنفوذترین شرکت در میان شرکت‌هایی که به زنجیره توزیع خرده فروشی توجه بیشتری دارند، در سراسر جهان،‌ شده است.
در کتاب Fishman، به بسته‌بندی توجه ویژه‌ای شده است. و امروزه بسیار سخت است راجع به بسته‌بندی سخن گفته شود، در حالی که از ابتکارات و اقدامات موثر Wal-Mart سخنی به میان نیاید. Wal-Mart (همراه با ۲۰۰ شرکت برتر بسته‌بندی خارجی در میان زنجیره ارزشی) یک Scorecard بسته‌بندی را با استانداردهای کلیدی که نشان دهنده اثرات بسته‌بندی است ، توسعه داده است.

1.jpg12.jpg123.jpg2.jpg3.jpg4.jpg6.jpg7.jpg9.jpg980701.jpgDayti-icon.pngimages.pngindex232.jpgindex44.pnglogo1-1-2.pnglogo1-1.pngpegah.png
  • شیراز - خیابان گودگری - ساختمان بزرگمهر غربی - طبقه 1 - واحد 2.
  • 09177089150
  • این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید

ارسال پیام برای ما

  ایمیل ارسال نشد.   ایمیل شما ارسال شد.
ما از کوکی ها برای بهبود وب سایت استفاده میکنیم. سیاست کوکی.من از کوکی ها در سایت استفاده می کنم. قبول کردن