-->

افزایش قیمت کلیشه های دوپونت

14 بهمن 1400

شرکت DuPont Electronics & Industrial در حال اعمال 7 درصد افزایش قیمت در صفحات Cyrel® است که از 1 مارس 2022 اعمال می شود.
به گزارش آژانس خبری چاپ و بسته بندی ایران، هزینه های حمل و نقل نیز برای حالت ها و مسیرهای بحرانی به شدت افزایش یافته است. "سازمان سخت کار کرده است تا اثرات هزینه ها را کاهش دهد و به این تلاش ادامه خواهد داد. با این حال، این افزایش قیمت به دلیل تأثیر قابل توجه و طولانی مدت ضروری است .

تاکر افزود:علیرغم چالش‌های جهانی در لجستیک، تیم ما به‌طور خستگی‌ناپذیر تلاش می‌کند تا مشتریان خود را در سراسر جهان در سطوح مورد نیاز تامین کند. به خصوص در طول این بیماری همه گیر، ما به تعهد خود برای رفع نیازهای مشتریان خود برای محصولات با کیفیت بالا ادامه می دهیم.

تیم DuPont Cyrel® Solutions متعهد به ارائه به موقع و کارآمد محصولات ما برای حمایت از نیازهای حیاتی شما است و در تلاش است تا عملکرد، کیفیت و قابلیت اطمینان ما را در حین عبور از فشارهای تورمی تضمین کند.

1.jpg12.jpg123.jpg2.jpg3.jpg4.jpg6.jpg7.jpg9.jpg980701.jpgDayti-icon.pngimages.pngindex232.jpgindex44.pnglogo1-1-2.pnglogo1-1.pngpegah.png
  • شیراز - خیابان گودگری - ساختمان بزرگمهر غربی - طبقه 1 - واحد 2.
  • 09177089150
  • این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید

ارسال پیام برای ما

  ایمیل ارسال نشد.   ایمیل شما ارسال شد.
ما از کوکی ها برای بهبود وب سایت استفاده میکنیم. سیاست کوکی.من از کوکی ها در سایت استفاده می کنم. قبول کردن